vabane probleemidest

Firmade likvideerimine

 Probleemsete firmade ost. Teie ettevõtte äritegevus ei paku Teile enam rõõmu ja rahulolu, müüge oma ettevõte meile, et saaksite ise tegeleda tööga, mis on kindlasti tulemuslikum kui ettevõtte likvideerimisega igapäevane tegelemine. Ostame Teie raskustesse sattunud firma ja võtame kõik likvideerimisega seotud asjaajamise enda kanda.

Tegutsevate ettevõtete ost, müük. Olete tüdinenud, väsinud tegutsemaks ettevõtjana, otsite uusi tegevavaldkondi vms. ja soovite oma ettevõtte müüa. Leiame ostja Teie tegutsevale ettevõttele. Omame pikaajalisi kogemusi ettevõtete müümisel.

01. Strateegiline

Näiteks kui Teie ettevõttel on finantsilisi raskusi, segaseks muutunud või puudulik raamatupidamine, lahkhelid omanike vahel või muud probleemid.

02. profesionaalne

Oleme ettevõtete likvideerimisega tegelenud alates 2007 aastast ja omame tegevusalal arvestatavat kogemust, seda ka kõige keerukamate probleemide lahendamisel.

03. Lojaalne

Likvideerime ja ostame ettevõtteid ka Inglismaal, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Soomes!

Numbrid ei valeta

Keskeltläbi iga viies ettevõte läheb pankrotti. Pole oluline kas firma jääb äriregistrisse või ta kustutatakse. Ettevõtte tegevus lõpeb. Ülsjuhul kulub selleks kuni  viis aastat. Kas viia läbi täielik pankrotimenetlus või müüa ettevõte?

%

Läheb pankrotti

Saatke meile päring

RED Õigusabi ja inkasso
+372 5088509
[email protected]