inkasso

Rahvusvaheline inkasso

By august 19, 2021 august 24th, 2021 No Comments

Kui otsite kiiret ja turvalist viisi võlgade sissenõudmiseks Euroopas. Rahvusvaheline inkasso RED teie parim valik. Meiega saate täielikult loota tasumata võlgade lunastamisele Euroopa Liidus. RED Inkasso on korraldanud tööd inkassofirmadele juba üle 10 aasta. Teeme koostööd paljude usaldusväärsete ja kogenud advokaadibüroode ja inkassofirmadega Austrias ja Saksamaal. Seetõttu usaldavad meid tuhanded kliendid Euroopast võla sissenõudjate poolt.

Kui otsite kiiret ja turvalist viisi võlgade sissenõudmiseks Euroopas, on RED Inkasso teie parim valik. Meiega saate täielikult loota tasumata võlgade lunastamisele Euroopa Liidus. RED Inkasso on korraldanud tööd inkassofirmadele juba üle 10 aasta. Teeme koostööd paljude usaldusväärsete ja kogenud advokaadibüroode ja inkassofirmadega Austrias ja Saksamaal. Seetõttu usaldavad meid tuhanded kliendid Euroopast võla sissenõudjate poolt.

RED Inkasso pakub teile rahvusvahelist inkassoteenust. Tagame professionaalse teenuse kõigis Euroopa riikides. Meie eesmärk on saavutada edukas, täielik ja usaldusväärne inkassoprotsess, mida vajadusel tuleb teostada mitmes jurisdiktsioonis.

Alates 2000. aastast pakub RED Inkasso Hamburgist inkassoteenuseid Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Itaalias, Tšehhi Vabariigis ja Ungaris. Tegeleme palju rahvusvaheliste klientidega. Seetõttu on meil palju partnereid ka väljaspool Saksamaad. Iga kuu saame taotlusi uute partnerite leidmiseks erinevates riikides. Ja just seda me tahame oma klientidele pakkuda!

RED Inkasso on ettevõte, millel on pikaajaline kogemus võlgade sissenõudmisel Euroopa Liidus. Me saame aidata sisse nõuda tasumata võlgnevusi pärast arveid. Meie peamine valdkond on nõuete rahuldamine ettevõtetele, büroodele, üksikettevõtjatele, kauplejatele, asutustele ja juriidilistele isikutele. Meie teenuseid käsitletakse kõrgeima professionaalsuse ja pädevusega.

Leave a Reply