inkasso

Nõude loovutamine inkassole

By august 19, 2021 august 24th, 2021 No Comments

Kuidas ma saan oma arve müüa? Nõude loovutamine inkassole. Teie tarnija ei ole maksnud, hoolimata sellest, et ta on teile raha võlgu. Mida ma saan teha? On olemas võimalused asja kohtuväliseks lahendamiseks. Üks neist on eramüük. Me ostame teie võla hea hinnaga ja ilma riskita. Te saate oma raha isegi siis, kui teie algne võlgnik ei taha maksta. Teil on vaja vaid teha kiire kõne või minna internetis meie platvormile www.redinkasso.ee

Kas püüate müüa oma arvet või saada hilinenud makseid või võlgade sissenõudmist? Te muretsete alati, et minna kohtusse ja saata advokaat, et teha tööd. Aga me saame aidata teil koguda oma võlga ilma probleemideta. Meil on aastatepikkune kogemus arve üksikasjade käsitlemisel ja nüüd soovime pakkuda oma teenust ja müüa teie arve väga hea hinnaga.

Ostame teie arveid alates 1000 eurost. Maksame juriidilised kulud. Kui teil on arve, siis maksame teile rohkem, kui te saaksite, kui pöörduksite kohtusse.

Arvete müümine on lihtne, lihtsalt seda teevad vaid vähesed inimesed. See võib olla tingitud sellest, et nad kardavad juriidilisi tingimusi. Aga ausalt öeldes ei pea teil olema juriidilist kõrgharidust, et mõista, kuidas arvete müük toimib, te peate lihtsalt teadma, mida peaksite silmas pidama.”

Riigiteataja ja kohtuotsused – nõude loovutamine inkassole

Leave a Reply