inkasso

Soovitame: Never Split the Difference: Negotiating as if Your Life Depended on It

By september 3, 2020 No Comments

FBI endine rahvusvaheline pantvangiläbirääkija pakub kõrgetasemeliste läbirääkimiste jaoks uut kohapeal katsetatud lähenemisviisi – nii koosolekuruumis kui ka kodus.

Pärast Missouris Kansas City karmidel tänavatel valvamist liitus Chris Voss FBI-ga, kus tema pantvangiläbirääkija karjäär viis ta silmast silma paljude kurjategijatega, sealhulgas pangaröövlid ja terroristid. Jõudes oma ameti tippu, sai temast FBI juhtiv rahvusvaheline inimröövi läbirääkija.

Never Split the Difference viib sind kõrgete panustega läbirääkimiste maailmas ja Vossi pähe, paljastades oskused, mis aitasid tal ja ta kolleegidel edukalt hakkama saada seal, kus see kõige olulisem oli: elude päästmisel. Selles praktilises juhendis jagab ta üheksa tõhusat põhimõtet – vastuolulised taktikad ja strateegiad -, mida saate kasutada ka veenvamaks muutmiseks nii oma töö- kui ka isiklikus elus.

Elu on rida läbirääkimisi, milleks peaksite olema valmis: auto ostmine, palga üle läbirääkimised, kodu ostmine, üüri läbirääkimised, partneriga arutamine. Emotsionaalse intelligentsuse ja intuitsiooni viimine uuele tasemele annab Never Split the Difference teile konkurentsieelise igas arutelus.

Link: https://www.amazon.com/Never-Split-Difference-audiobook/dp/B01COR1GM2/

Leave a Reply